| Customization: | Available |
|---|---|
| Packaging: | Bottles |
| Automatic Grade: | Automatic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Voltage | AC220V 50Hz/60Hz |
| Power | 750W |
| Cap Diameter | 15-70mm |
| Speed | 30-60Bottles/min |
| Botle Height | 50-400mm |
| Bottle Width | 50-280mm |
| Machine Size | 900H*470W*1240Hmm |
| Machine Weight | 110kg |