| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Support,Video Technical Support,Free Spare |
| Warranty: | 1 Year |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Model | MT-50C |
| Voltage | 220v 50-60Hz |
| Power | 40W |
| Label Speed | 25-50 pcs/min |
| Bottle Diameter | 12-120mm |
| Label Accuracy | ±0.5mm |
| Label Size | W:20-110mm L:30-290mm |
| Machine Size | 670*515*288mm |
| Machine Weight | 32kg |





