| Customization: | Available |
|---|---|
| Usage: | Daily Industrial |
| Automatic Grade: | Automatic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| voltage and power | 220v 180W |
| object length | 40-320mm |
| object wide | 60-280mm |
| object thickness | 0.02-5mm |
| machine size | 1420*560*865mm |