| Customization: | Available |
|---|---|
| Packaging: | Box |
| Automatic Grade: | Automatic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Model | FR-900SS |
| Power | 680W |
| Speed | 1-12m/min |
| Tamp range | 0-300ºC |
| Machine Size | 840*380*270mm |
| Machine Weight | 21kg |





