| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Paging Machine |
| Usage: | Food |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | HZ-680 |
| Voltage&Power | 220V 180W |
| Object Length | 40-320mm |
| Object Wide | 30-400mm |
| Object Thickness | 0.02-5mm |
| Machine Size | 110*480*400mm |