| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Paging Machine |
| Usage: | Daily Industrial, Chemical Products, Drug, Food |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency

| Model | HZ-1500 |
| Voltage | AC220V/50Hz, AC110V/60Hz |
| Power | 180W |
| Obeject Length | 40-320mm |
| Object Wide | 60-280mm |
| Object Thickness | 0.02-5mm |
| Speed | 120m/min |
| Machine Size | 1450L*500W*870Hmm |
| Machine Weight | 42kg |
| Notice: Conveyor can be widened | |