| Customization: | Available |
|---|---|
| After-sales Service: | Online Support,Video Technical Support,Free Spare |
| Warranty: | 1 Year |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Model | MT-30 |
| Labeling Speed | ≤30times/min |
| Labeling Accuracy | ±0.5mm |
| Min.Label Roll Inner Diameter | ≥75mm |
| Max.Label Roll Out Diameter | ≤180mm |
| Bottle Diameter | 15-120mm |
| Label Size | L:10-300mm |
| W:10-110mm |







