| Customization: | Available |
|---|---|
| Type: | Paging Machine+Collector |
| Usage: | Daily Industrial |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Model | HZ-1500 |
| Voltage | AC220V/50HZ(380V) |
| Machine power | 180W |
| Object length | 40-320mm |
| Object wide | 60-280mm |
| Object thickness | 0.02-5mm |
| Speed | 34m/min |
| Machine weight | 42kg |
| Machine size | 1450*500*870mm |
| Note:Can be used with inkjet or laser machine | |
