| Customization: | Available |
|---|---|
| Packaging: | Bottles |
| Automatic Grade: | Automatic |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency


| Model | TRCM-200B |
| Voltage | AC 220V/110V |
| Power | 400W |
| Cap diameter | 30-60mm |
| Bottle height | 40-200mm |
| Bottle Diamter | 50-80mm |
| Capping speed | 15-20Pcs/Min |
| Machine Size | 1000×700×900mm |
| Machine weight | 20kgs |





